A+ R A-

Iwona Jabłońska

Iwona Jabłońska


Imię i nazwisko: Iwona Jabłońska

Telefon: 511 385 896

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www: www.dobrycoach.eu

Miasto: Warszawa

Rodzaj sesji: Bezpośrednie, telefoniczne, skypowe

Specjalizacja: Life coaching, coaching wellness, kariery, coaching par

Certyfikaty: Dyplomowany Life Coach (Collegium Civitas i Centrum Life Coaching Polska) Coach Oddechu, Praktyk Integracji Oddechem


Języki w których prowadzę sesje coachingowe: polski


Opis doświadczenia zawodowego i praktyki:

W swojej praktyce sesje typowo coachingowe łączę z coachingiem oddechu, dzięki któremu odblokujesz swoją wewnętrzną moc, zyskasz umiejętność bycia tu i teraz. Podczas sesji oddechowych dotrzesz do głębokich pokładów swojej podświadomości. Dzięki temu zachodzące w Twoim życiu zmiany będą naprawdę skuteczne i trwałe. Dzięki coachingowi oddechu odbędziesz duchową podróż w głąb siebie, uzdrowisz swój umysł i ciało, nauczysz się żyć pełniej i radośniej, czerpiąc głęboką satysfakcję z chwili obecnej.


Aby w pełni realizować się na każdej płaszczyźnie życia potrzebujemy oddechu. W wielu starych językach Oddech i Duch znaczy to samo. Jest on naszym podstawowym paliwem do życia: ponad 70% energii czerpiemy z oddechu, poprzez oddech usuwamy ponad 70 % toksyn z naszego organizmu. Fakty są smutne: najczęściej używamy tylko 30 % objętości swoich płuc. To, jak oddychamy, mówi nam o kondycji naszego organizmu – pokazuje, kim w rzeczywistości jesteśmy. Odblokowanie oddechu uruchamia w nas wewnętrzne uzdrawiające procesy.


Korzyści jakie może przynieść Life Coaching i Wellness Coaching Oddechu:

- Zidentyfikujesz swoje cele osobiste oraz zawodowe, stworzysz skuteczny plan ich realizacji.
- Poprawisz jakość swojego funkcjonowania, nauczysz się czerpać radość z bieżącej chwili.
- Nauczysz się radzenia sobie ze stresem, spojrzysz z innej, ekscytującej perspektywy na kryzysowe momenty w swoim życiu.
- Odkryjesz swoją moc, doświadczysz jej wpływu na wszystkie sfery swojego życia.
- Nauczysz się budować prawdziwie trwałe relacje z ważnymi dla ciebie ludźmi.
- Doświadczysz głębokiego wewnętrznego spokoju i prawdziwego relaksu.
- Poprawisz jakość funkcjonowania zawodowego, doświadczysz większej efektywności i sprawności w działaniu.
- Odnajdziesz właściwą dla siebie ścieżkę kariery.
- Podniesiesz poczucie własnej wartości, dzięki prawdziwemu poznaniu siebie zbudujesz solidny fundament zdrowej samooceny.
- Poczujesz gotowość na zmiany, doznasz większej otwartości na to, co nieznane, przekroczysz swoje bariery i ograniczenia.
- Uprościsz swoje życie, doświadczając w nim więcej witalności, zdrowia i miłości.
- Zaczniesz świadomie tworzyć bardziej pozytywną rzeczywistość.
- Odzyskasz czas na to, co w życiu najważniejsze.


Kilka słów o tym co jest dla mnie ważne i co mnie wyróżnia.


Moją największą pasją jest szeroko rozumiany rozwój osobisty. Jestem Praktykiem Integracji Oddechem. Specjalizuję się w life coachingu, coachingu par/związków, jak i coachingu kariery. Głęboko wierzę, że każdy może dotrzeć do swojego potencjału, świadomie kreować swój sukces. Bardzo ważne jest dla mnie holistyczne spojrzenie na człowieka, uczciwe wejrzenie we wszystkie sfery życia: fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Dlatego też w swojej praktyce łączę sesje coachingowe z praktyką obecności poprzez oddech. Dzięki praktykowaniu obecności w sesjach oddechowych wiem, co oznacza prawdziwa równowaga życiowa oraz odwaga i moc dokonywania ważnych wyborów. Wiem też, jak działać skutecznie i motywować do tego innych ludzi. Moim największym atutem jest bezpośredniość i poczucie humoru.

Każdy z nas może rozwijać się i zmieniać przez całe życie. Z badań nad ludzkim mózgiem wynika, że dzięki intensywnej praktyce w każdej chwili możemy rozwinąć całkowicie nowe kompetencje.


Reklama